strona domowa
strona domowa
KOLEJNE ZWYCIĘSTWO KTS ,,STRAŻAK” PRUCHNIK!

W niedzielę 18 stycznia KTS ,,STRAŻAK” PRUCHNIK mierzył się z NURTEM II PRZEMYŚL w hali sportowej w Pruchniku w ramach 9 kolejki IV ligi tenisa stołowego. Obie drużyny są beniaminkami w IV lidze, ponieważ w poprzednim sezonie grały w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego. W poprzednim sezonie nasza drużyna poniosła 2 porażki z zespołem z Przemyśla. Tym razem jednak było inaczej, ponieważ Pruchniccy tenisiści stołowi pokonali drużynę NURTU II 11:7, pokazując przy tym bardzo wysokie umiejętności. Punkty dla ,,Strażaka” zdobywali:

  • Marcin Wałczyński 4,5 pkt,
  • Paweł Oziębło 2,5 pkt,
  • Gracjan Dziukiewicz 2,5 pkt,
  • Hubert Szkoła 2,5 pkt,

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na treningi tenisa stołowego, które odbywają się w środy i piątki o godzinie 16.00 w hali sportowej w Pruchniku.

 

  Wejscia: 834