strona domowa
strona domowa
Fundacja AVIVA wyłoniła 20 finalistów konkursu „To dla mnie ważne”

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na inicjatywy z gminy Pruchnik, zgłoszone w ramach konkursu „To dla mnie ważne”. Fundacja AVIVA wybrała 20 inicjatyw z największą liczbą głosów. Poniżej TOP 20, najwięcej głosów w tej grupie zebrała miejscowość Słupno w ilości: 43993, najmniej Miłoradz w liczbie głosów: 18295.

Inicjatywy zgłoszone przez członków różnych stowarzyszeń działających na terenie gminy Pruchnik i Pani sołtys z Rozborza Długiego nie cieszyły się zainteresowaniem głosujących, dlatego pomysłodawcy są zmuszeni szukać innych źródeł sfinansowania budowy placu zabaw w Świebodnej, Rozborzu Długim, mini skateparku w Pruchniku i zorganizowania wczasów dla 10 dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców:

„Świebodno! „Zasadźmy” wspólnie plac zabaw!” – 310 głosów
„Mini Skatepark – pozytywnie zakręceni” – 164 głosów
„Będzie, będzie zabawa...” – 34 głosów
„Przyjemne z pożytecznym ... co może być lepszego?” – 15 głosów

Mamy nadzieję, ze w przyszłości będą Państwo również wspierać inicjatywy aktywistów, społeczników z terenu naszej gminy, tak aby mogli wnieść trochę słońca w swoje środowiska i zmienić otoczenie na lepsze.

  Wejscia: 861