strona domowa
strona domowa
Kolejna szansa na dotację na założenie działalności gospodarczej.

 

Punkt Konsultacyjny KSU prowadzony przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A informuje, że Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłosiła nabór do projektu „Sukces i niezależność z własną firmą - III edycja”. Formularze rekrutacyjne będą przyjmowane od 25.02.2013 r. do 14.03.2013 r.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy województwa podkarpackiego, które:

  • są w wieku 18 - 25 lat, lub
  • są w wieku 50 - 64 lata, lub
  • są osobami niepełnosprawnymi,

Wsparcie oferowane uczestnikom projektu obejmuje m.in.:

  • wsparcie szkoleniowe z zakładania i prowadzenia działalności gospodarcze (24 godz.),
  • wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej w wysokości do 40 000 PLN
  • wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej w wysokości 1 300 PLN/ m-c,

Dokumenty związane z udziałem w projekcie znajdują się na stronie: www.sukcestarr.pl , będzie je można złożyć osobiście w godzinach od 7.30 do 15.30 w Biurze Projektu w Tarnobrzegu (ul. M. Dąbrowskiej 15) lub w Punktach Rekrutacyjnych w Rzeszowie, Krośnie i Przemyślu (Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A, ul. ks. Piotra Skargi 7/1) lub przesłać pocztą/kurierem.

Szczegółowe informacje w powyższym zakresie można także uzyskać w prowadzonym przez PARR S.A. Punkcie Konsultacyjnym KSU zlokalizowanym w Przemyślu, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, bądź podczas dyżurów konsultantów PK KSU, które odbywają się w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9 - 13 ( pokój nr 35, poddasze).

Oferta Punktów Konsultacyjnych KSU (Krajowego Systemu Usług dla małych i średnich przedsiębiorstw) obejmuje m.in:

  • bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej.

W ramach usług doradczych PK KSU Konsultanci mogą m.in skonsultować pomysł na własny biznes, tak aby zwiększyć szanse na zakwalifikowanie się do projektu, a przypadku zakwalifikowania się do projektu pomogą także przygotować biznes plan przedsięwzięcia. Więcej informacji o usługach prowadzonego przez nas Punktu Konsultacyjnego PK KSU znajdziecie Państwo klikając tutaj www.parr.pl/formularz.php lub uzyskacie pod numerem telefonu (16) 670 27 49. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  Wejscia: 958