Zawiadomienie o XXXVI Sesji Rady Miejskiej w Pruchniku
wtorek, 10 czerwca 2014 21:03

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pruchniku zawiadamia, że w dniu 12 czerwca 2014 r. (czwartek) o godz. 12:00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku odbędzie się XXXVI Sesja Rady Miejskiej w Pruchniku.

Zaplanowany porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad oraz powitanie zaproszonych gości.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z XXXV Sesji.
  4. Przyjęcie sprawozdania Burmistrza z działalności międzysesyjnej.
  5. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o przedłożonym przez Burmistrza Pruchnika sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2013 rok.
  6. Przedstawienie wniosku wraz z opiniami Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2013 rok.
  7. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Pruchniku o udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2013 rok.
  8. Dyskusja – przedstawienie opinii komisji stałych Rady Miejskiej w Pruchniku w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2013 rok.
  9. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  10. Podjęcie uchwał:
    1. w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego gminy za rok 2013 wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu,
    2. w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2013 rok:
    3. w sprawie opłaty targowej,
    4. w sprawie zmiany regulaminu targowiska stałego „Mój Rynek”,
    5. w sprawie zmian w budżecie gminy Pruchnik na 2014 rok,
    6. w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Pruchnik,
    7. w sprawie wyrażenia zgody na prace remontowo-adaptacyjne w budynku starego ośrodka zdrowia dz. nr oraz o wyrażenie zgody na przekazanie części tego budynku w nieodpłatne użyczenie na czas nieokreślony na rzecz Skarbu Państwa – KWP w Rzeszowie oraz COM w Jarosławiu,
    8. sprawie dokonania zakupu gruntu w Hawłowicach pod strefę ochrony bezpośredniej dla studni głębinowych,
    9. w sprawie inicjatywy o wystąpienie z wnioskiem przez Wojewodę Podkarpackiego z wnioskiem do Prezydenta RP o nadanie Medalu za Długoletnią Służbę.
  11. Zapoznanie się z oceną zasobów pomocy społecznej za rok 2013 dla gminy Pruchnik.
  12. Interpelacje i wolne wnioski.
  13. Sprawy różne.
  14. Zakończenie sesji.