Koncert dziękczynny w 9-tą rocznicę beatyfikacji ks. Bronisława Markiewicza pt. „Za wierność Bogu i Ojczyźnie”
środa, 18 czerwca 2014 06:49

Burmistrz Pruchnika i Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Pruchnickiej serdecznie zapraszają mieszkańców i gości na koncert dziękczynny w 9-tą rocznicę beatyfikacji Bł. Ks. Bronisława Markiewicza pt. „Za wierność Bogu i Ojczyźnie”, który odbędzie się 19 czerwca w Boże Ciało o godz. 17.00 w Kościele Parafialnym w Pruchniku.
W programie koncertu wykonanie utworu Vivaldiego pt. „Cztery pory roku” przez zespół muzyków z Krakowa w nawiązaniu do etapów życia naszego rodaka. Spotkanie jest organizowane w ramach ustanowienia Błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza patronem miasta i Gminy Pruchnik.