strona domowa
strona domowa
Mobilny Punkt Informacyjny - bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy europejskich
czwartek, 19 czerwca 2014 00:00

"Konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zapraszają w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy europejskich.

Podczas dyżuru w Urzędzie Miasta potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego.

 

Zapraszamy do Urzędu Miasta w Pruchniku,
25 czerwca br. (środa)
od godziny 10.30 do 12.30

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw z Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów."

  Wejscia: 1188