strona domowa
strona domowa
Wakacyjny obóz Tenisa Stołowego w Pruchniku.
wtorek, 19 sierpnia 2014 12:33

W dniach 18 – 22 sierpnia 2014 w hali sportowej w Pruchniku odbywają się treningi w ramach Wakacyjnego obozu Tenisa Stołowego. Obóz zorganizowano z inicjatywy Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS "Strażak" Pruchnik.

Zgrupowanie ma na celu podniesienie umiejętności zawodników naszego klubu poprzez wspólne treningi z zawodnikami z wyższych lig. Wspólnie z KTS „Strażak” Pruchnik trenują zawodnicy superligi PKS FRAC Kolping Jarosław, oraz zawodnicy z GIM – TIM 5 Stalowa Wola.

Podsumowaniem obozu treningowego będą zawody „O Puchar Prezesa KTS „Strażak” Pruchnik”, które odbędą się w najbliższą sobotę – 23 sierpnia 2014 o godz. 14:00 na hali sportowej w Pruchniku.

Treningi odbywają się codziennie w godzinach od 09:30 do 11:30 oraz od 15:30 do 17:30 i są ogólno dostępne dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów tenisa stołowego do wspólnego trenowania, oraz sprawdzenia swoich umiejętności z profesjonalnymi zawodnikami.

 

 

  Wejscia: 1561