strona domowa
strona domowa
Wyniki turnieju o Puchar Prezesa KTS "Strażak" Pruchnik
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 00:00

W dniu 23 sierpnia 2014 r. na hali sportowej w Pruchniku odbył się turniej o medal zarządu KTS „Strażak” Pruchnik”. Turniej ten był podsumowaniem Wakacyjnego obozu treningowego tenisa stołowego, zorganizowanego z inicjatywy Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS "Strażak" Pruchnik. W dniach 18 – 22 sierpnia 2014 w hali sportowej w Pruchniku odbywały się treningi mające na celu podniesienie umiejętności zawodników naszego klubu. Wspólnie z KTS „Strażak” Pruchnik trenują zawodnicy superligi PKS FRAC Kolping Jarosław, oraz zawodnicy z GIM – TIM 5 Stalowa Wola.

Wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny, pragniemy poinformować, że KTS "Strażak" Pruchnik awansował do IV ligi tenisa stołowego.

Wyniki turnieju o medal zarządu KTS ,,STRAŻAK" PRUCHNIK

 • Kategoria Open:
 1. Jakub Kondrat
 2. Łukasz Adamski
 3. Gracjan Dziukiewicz
 • Kategoria Najlepszy Miejscowy Zawodnik:
 1. Maciej Olejarz
 2. Hubert Szkoła
 3. Marcin Rostecki
 • Kategoria Najlepsza Zawodniczka:
 1. Andżelika Maciąg
 2. Martyna Motyka
 3. Karolina Piasecka
 • Kategoria Dzieci:
 1. Natalia Nahorniak
 2. Jagoda Chwojko
 3. Adrianna Kramek

 

  Wejscia: 1680