strona domowa
strona domowa
Zakończenie roku - Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pruchniku
środa, 31 grudnia 2014 00:00

W dniu 29 grudnia 2014 r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku odbyła się uroczysta, Świąteczno - Noworoczna Sesja Rady Miejskiej w Pruchniku. Pierwszym jej punktem, wprowadzającym w świąteczny nastrój, był występ młodzieży szkolnej z Gimnazjum Publicznego w Pruchniku.

Podczas Sesji nie podejmowano uchwał, podsumowano jedynie mijający rok. Pan Wacław Szkoła - Burmistrz Pruchnika podsumował rok 2014  przedstawiając dane demograficzne, statystykę w różnych dziedzinach funkcjonowania, zrealizowane ważne przedsięwzięcia oraz wydarzenia uroczystości i imprezy na terenie gminy Pruchnik. Pełny tekst sprawozdania znajduje się tutaj.

Głos zabrał również Starosta Powiatu Jarosławskiego – Pan Tadeusz Chrzan, który wyraził zapewnienie dobrej współpracy ze strony samorządu powiatowego, pogratulował wykonanych inwestycji na terenie miasta i gminy Pruchnik oraz przedstawił najważniejsze plany inwestycyjne powiatu jarosławskiego na obecną kadencję.

Na zakończenie głos zabrał jeszcze Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Władysław Flak oraz Wiceprzewodnicząca Rady Pani Katarzyna Kos, która w imieniu całej Rady Miejskiej złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczno-noworoczne.

Ostatnim punktem sesji było wspólne podzielenie się opłatkiem oraz życzenia.

 

  Wejscia: 1206