strona domowa
strona domowa
Stypendia Pomostowe 2011/2012
poniedziałek, 27 czerwca 2011 05:59

 

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy do X edycji Programu Stypendiów Pomostowych.

W tym roku zmienia się forma aplikowania o stypendium. Kandydaci na stypendystów nie wypełniają wniosków papierowych, które następnie składają w siedzibach organizacji lokalnych, lecz dokonują rejestracji internetowej na stronie www.stypendia-pomostowe.pl

W tym celu 1 lipca na stronie www.stypendia-pomostowe.pl pojawią się wnioski aplikacyjne dla kandydatów, które będzie można złożyć najpóźniej do 16 sierpnia 2011 r. Aby do systemu logowali się wyłącznie kandydaci posiadający rekomendację naszej organizacji lokalnej – Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, powinniście Państwo do tego czasu zgłosić do nas chęć ubiegania się o stypendium.

 

 

Więcej informacji ...

  Wejscia: 1964