Zawiadomienie o VII Sesji Rady Miejskiej w Pruchniku
niedziela, 07 czerwca 2015 00:00

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pruchniku zawiadamia, że w dniu 9 czerwca 2015 r. (wtorek) o godz. 1200 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku odbędzie się VII Sesja Rady Miejskiej w Pruchniku.

Zaplanowany porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad oraz powitanie zaproszonych gości.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z VI Sesji.
  4. Przyjęcie sprawozdania Burmistrza z działalności międzysesyjnej.
  5. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o przedłożonym przez Burmistrza Pruchnika sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2014 rok.
  6. Przedstawienie wniosku wraz z opiniami Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2014 rok.
  7. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Pruchniku o udzielenie absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2014 rok.
  8. Dyskusja – przedstawienie opinii komisji stałych Rady Miejskiej w Pruchniku w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2014 rok.
  9. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  10. Podjęcie uchwał:
    1. w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego gminy za rok 2014 wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu,
    2. w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Pruchnika za 2014 rok,
    3. Akt Założycielski Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku,
    4. w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowych taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe  odprowadzanie ścieków,
    5. w sprawie zmian w budżecie gminy Pruchnik na 2015 rok,
    6. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Gminie  Pruchnik,
    7. w sprawie przeznaczenia nieruchomości Gminy Pruchniku do sprzedaży,
    8. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży lokalu użytkowego w Pruchniku.
  11. Interpelacje i wolne wnioski .
  12. Sprawy różne.
  13. Zakończenie sesji.