Zawiadomienie o I posiedzeniu obwodowych komisji ds.. Referendum w Gminie Pruchnik
poniedziałek, 17 sierpnia 2015 00:00

Pruchnik, dnia 17-08-2015 roku

Do wszystkich
członków Obwodowych Komisji ds. Referendum
z terenu gminy Pruchnik- powołanych Zarządzeniem nr 60/2015 Burmistrza Pruchnika z dnia 17 sierpnia 2015 roku

Pierwsze posiedzenie obwodowych komisji ds. referendum odbędzie się w dniu 24 sierpnia (poniedziałek) 2015 roku o godz. 17.00 w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku, ul. Ks. B. Markiewicza 20 .

Przewidywany porządek posiedzenia:

1. Zapoznanie z wybranymi przepisami ustawy o referendum ogólnokrajowym z dnia 14 marca 2003 r. (tj. Dz.U. z 2015 r. poz. 318) oraz z regulaminem obwodowych komisji.
  2. Powołanie przewodniczącego komisji.
  3. Powołanie zastępcy przewodniczącego komisji.
  4. Omówienie zadań i trybu pracy komisji, a także obowiązków i uprawnień osób wchodzących w jej skład.
  5. Ustalenie zadań komisji do dnia referendum, w tym związane z przygotowaniem lokalu wyborczego, odbiorem i zabezpieczeniem kart do głosowania, formularzy protokołów, spisu wyborców, pieczęci komisji, obwieszczeń i innych materiałów.
  6. Ustalenie sposobu podania informacji o składzie komisji w lokalu wyborczym komisji.
  7. Sprawy różne.

Z uwagi na ważność omawianych spraw, obecność obowiązkowa.

Do pobrania:

Zarządzenie Burmistrza Pruchnika w sprawie powołania obwodowych komisji ds referendum

Urzędnik Wyborczy
w Gminie Pruchnik