strona domowa
strona domowa
KTS ,,STRAŻAK” PRUCHNIK AWANSOWAŁ DO GRUPY GRAJĄCEJ O AWANS W III LIDZE TENISA STOŁOWEGO!
piątek, 26 lutego 2016 06:30

W dniu 21 lutego KTS ,,STRAŻAK” PRUCHNIK zmierzył się na wyjeździe z LKS STRAŻAK BRATKÓWKA. Był to mecz ostatniej kolejki I rundy III ligi tenisa stołowego, który decydował o ostatecznej pozycji ,,Strażaka” Pruchnik na koniec pierwszej części sezonu. Zawodnicy z Pruchnika wygrali z drużyną Bratkówki 10:5. Dzięki temu zwycięstwo KTS ,,STRAŻAK” PRUCHNIK znalazł się w pierwszej 6 drużyn, które w drugiej rundzie będą rywalizować o awans do II ligi podkarpacko-małopolskiej. Warto wspomnieć, że ,,Strażak” jest beniaminkiem III ligi i jest to kolejny duży sukces w historii tego młodego klubu. Punkty dla KTS ,,STRAŻAK” PRUCHNIK w meczu z LKS STRAŻAK BRATKÓWKA zdobyli:

  • Marcin Wałczyński-4,5 pkt
  • Tomasz Jurkiewicz 3,5 pkt
  • Hubert Szkoła 1,5 pkt
  • Wojciech Olejarz 0,5 pkt

  Wejscia: 850