ZAGŁOSUJ i pomóż Mieszkańcom Rozborza Długiego wybudować siłownię zewnętrzną w ramach konkursu NESTLE PORUSZA POLSKĘ
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 22:00

Z inicjatywy nowopowstałego w Rozborzu Długim Stowarzyszenia, 25 lutego 2016 roku Gmina Pruchnik zgłosiła do konkursu NESTLE PORUSZA POLSKĘ lokalizację siłowni zewnętrznej. Miejsce wytypowane na siłownię zewnętrzną to plac przy Zespole Szkół w Rozborzu Długim. Jest to teren pokryty trawą, nasłoneczniony, ogrodzony, będący własnością gminy, spełniający wymogi regulaminu konkursu. Obok usytuowany jest plac zabaw i boisko do gry w piłkę nożną. Dlatego jest to idealne miejsce ponieważ współgra z otoczeniem. Teren jest zadbany i w dobrej lokalizacji dla mieszkańców.
Od 12 marca 2016 roku trwała weryfikacja zgłoszeń. Zgłoszona lokalizacja nie tylko przeszła pozytywne sprawdzenie przez komisję konkursową, ale zakwalifikowała się do etapu głosowania, który rozpoczyna się 5 kwietnia i będzie trwał do końca czerwca.

Szczęściu trzeba pomóc!!!, dlatego zwracamy się z prośbą do Mieszkańców Gminy Pruchnik i jej sympatyków aby codziennie odwiedzali stronę www.nestleporusza.pl i głosowali na siłownię w Rozborzu Długim.