3 Rajd Arłamów w Gminie Pruchnik - WYNIKI
środa, 26 października 2016 12:33

Emocje po Rajdzie Arłamów powoli opadają, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Wyniki oraz informacje nt. rajdu dostępne poniżej:

Rajd Arłamów.pl

Rajdy24.pl

Nowiny24.pl

W piątek 4 listopada br. na terenie Gminy Pruchnik odbędzie się jeden z odcinków specjalnych, OS 1/3 Pruchnik (20,80 km), 3 Rajdu Arłamów – szóstej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Organizatorzy rajdu przygotowali siedem wymagających odcinków specjalnych. W piątek rywalizacja na rajdowych trasach toczyć się będzie w powiecie jarosławskim, gdzie zawodnicy zmierzą się z OS 1/3 Pruchnik (20,80 km) i OS 2/4 Rokietnica (20,20 km). W Pruchniku zaplanowano także oddalony park serwisowy.

W związku z przebiegiem rajdu oraz koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa zarówno zawodnikom, mieszkańcom Gminy Pruchnik jak i wszystkim kibicom, w tym dniu wystąpią znaczne utrudnienia w ruchu.

4 listopada 2016 r. w godz. 8:30 – 15:30 wyłączone z ruchu będą odcinki dróg powiatowych oraz gminnych w Pruchniku, Jodłówce, Świebodnej i Rzeplinie – szczegóły na plakacie.

Prosimy wszystkich mieszkańców o dostosowanie się do występujących utrudnień w ruchu oraz zapraszamy do wspólnego kibicowania na trasie.

Więcej informacji na stronie Rajdu: