strona domowa
strona domowa
Podsumowanie pierwszego spotkania w sprawie rewitalizacji
środa, 08 lutego 2017 08:35

Pierwsze spotkanie dotyczące opracowania Programu Rewitalizacji dla Gminy Pruchnik odbyło się w dniu 03.02.2017 r. o godzinie 11.30 w Urzędzie Miejskim w Pruchniku.

Spotkanie dotyczyło idei rewitalizacji, a także ważności udziału społeczności lokalnej w opracowaniu Gminnego Programu Rewitalizacji poprzez wypełnienie ankiety służącej do określenia obszarów zdegradowanych oraz poprzez uczestnictwo w spotkaniach/warsztatach.

Spotkanie miało charakter otwarty. Podczas konsultacji wyrażane były pierwsze opinie i przemyślenia na temat dokumentu oraz przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Kolejne spotkanie zaplanowano – na II połowę lutego. Przedmiotem spotkania będzie prezentacja wybranych obszarów zdegradowanych w Gminie Pruchnik.

Zapraszamy do włączenia się w proces budowania Gminnego Programu Rewitalizacji.

Kontakt:
Urząd Miejski w Pruchniku
ul. Rynek 1
37-560 Pruchnik
tel. 16/623 61 13
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

  Wejscia: 877