strona domowa
strona domowa
Aktywność Gminy Pruchnik w pozyskiwaniu środków wpływa na aktywność jedostek działających na terenie gminy.
piątek, 27 kwietnia 2018 16:00

Dnia 27-04-2018 r. została podpisana umowa pomiędzy Województwem Podkarpackim, a Ochotniczą Strażą Pożarną w Pruchniku nr 3 na realizację operacji pn.: ”Wykonanie siłowni zewnętrznej przy budynku OSP w Pruchniku nr 3 oraz placu zabaw przy stadionie sportowym w Hawłowicach”.

Zadanie będzie realizowane w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej lub kulturalnej. Co bardzo ważne poziom dofinansowania wynosi 100% poniesionych kosztów kwalifikowanych.

 

 

Przykładowe urządzenia dla siłowni zewnętrznej w Pruchniku Górnym:

1.    Wyciąg górny podwójny na pylonie

 

2.    Orbitek podwójny na pylonie


3.    Wioślarz podwójny na pylonie

 

4.    Rower i jeździec na pylonie

 

5.    Kosz na odpady stalowy


6.    Tablica regulaminowa

 

Przykładowe urządzenia dla placu zabaw w Hawłowicach:

1.    Zestaw zabawowy

 

2.    Sprężynowiec

 

3.    Karuzela krzyżowa

4.    Huśtawka ważka drewniana podwójna

 

5.    Kosz na odpady stalowy

 

 

6.    Tablica regulaminowa

 

  Wejscia: 911