strona domowa
strona domowa
Zaproszenie na Integracyjny Jarmark z Funduszami Europejskimi - DOFE na Podkarpaciu
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 05:46

W dniu 11 maja 2018 r. na Rynku w Jarosławiu odbędzie się Integracyjny Jarmark z Funduszami Europejskimi – DOFE na Podkarpaciu. Jarmark zostanie poprzedzony Marszem Godności w ramach obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” weźmie udział w tym wydarzeniu, reprezentować nas będą dwa Koła Gospodyń Wiejskich które przygotują potrawy do degustacj.

W programie imprezy zaplanowano: prezentację projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, atrakcje dla dzieci, degustację potraw, warsztaty kulinarne i rękodzielnicze, prezentacje służb mundurowych, występy.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

 

  Wejscia: 771