strona domowa
strona domowa
KTS ,,Strażak” Pruchnik z tytułem mistrzowskim!
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 07:15

Dobiegła końca II runda V ligi w tenisie stołowym. Tegoroczne rozgrywki to zdecydowana dominacja KTS ,,Strażak” Pruchnik, który swoje zmagania zakończył z wynikiem 25 punktów na 28 możliwych. W sezonie 2017/2018 drużyna z Pruchnika zwyciężyła dwunastokrotnie, zremisowała jeden mecz i tylko raz odeszła od stołu, jako pokonana.

Jest to pierwszy tytuł mistrzowski w historii klubu, który w tym roku obchodzi pięciolecie istnienia.

 

Dla ,,Strażaka” sezon jednak się nie kończy, ponieważ dzięki zwycięstwu w rozgrywkach, uzyskał on kwalifikację zapewniającą udział w barażach o awans do IV ligi. Teraz przed zawodnikami z Pruchnika czas oczekiwania na przeciwnika w meczach barażowych. Będzie nim drużyna, która zajmie drugie miejsce w V rzeszowskiej lidze tenisa stołowego grupa B.

 

Zdjęcia Dawid Tomaszewski

 

 

  Wejscia: 1301