UWAGA - manewry powiatowe w Pruchniku - w sobotę 12.05.2018 r. wystąpią utrudnienia w ruchu!!!
środa, 09 maja 2018 08:48

KOMUNIKAT

W sobotę 12 maja 2018 r. Starosta Jarosławski we współdziałaniu z Burmistrzem Pruchnika oraz Szefami służb przeprowadzi Powiatowe Ćwiczenie pod kryptonimem ,,MAJ 2018” z zakresu zarządzania kryzysowego i spraw obronnych. W ćwiczeniu udział wezmą wydzielone siły i środki Starostwa Powiatowego, Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojsk Obrony Terytorialnej i Ratownictwa Medycznego.

W związku z powyższym informuję mieszkańców Gminy Pruchnik, że w dniu 12.05.2018 r. w Pruchniku wystąpią utrudnienia w ruchu związane z przeprowadzeniem praktycznych epizodów ćwiczenia.

W godz. od 7:00 do 12:00 będą występowały utrudnienia w ruchu:

• na terenie Rynku w Pruchniku,
  • na targowisku stałym Mój Rynek i ulicy Parkowej,
  • na ulicach bezpośrednio przyległych do Rynku,
  • na ulicy Długiej, Leśnej i ul. Korzenie.

Prosimy mieszkańców o ograniczenie komunikacji w tym rejonie w powyższych godzinach oraz o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie ćwiczeń.

Burmistrz Pruchnika
Szef Obrony Cywilnej Gminy