strona domowa
strona domowa
Siłownia plenerowa, plac zabaw, strefa relaksu z długo oczekiwaną fontanną - oto jak wkrótce będzie wyglądał Park w Pruchniku.
czwartek, 07 czerwca 2018 06:02

Gmina Pruchnik zdobyła kolejne środki zewnętrze, tym razem na rozwój infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Środki pochodzące z dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) pozwoli już wkrótce stworzyć w pruchnickim parku coś czego dotychczas, jak wynika z opinii mieszkańców, brakowało.

Inwestycja zostanie zlokalizowana blisko centrum miasta, ale w zaciszu parku, dzięki czemu będzie można tam odpocząć, zrelaksować się, a także miło i aktywnie spędzić czas. Powstanie tam siłownia plenerowa, plac zabaw, a także strefa relaksu o powierzchni 568,40 m2.

Szczegółowy zakres prac oraz termin realizacji zadania już wkrótce na Naszej stronie w zakładce Inwestycje.

 

  Wejscia: 1374