strona domowa
strona domowa
ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA PRUCHNIKA
środa, 27 czerwca 2018 06:04

Radni Rady Miejskiej w Pruchniku na XLI sesji w dniu 25 czerwca br. pozytywnie ocenili wykonanie budżetu Gminy Pruchnik za 2017 rok udzielając tym samym absolutorium Panu Wacławowi Szkole Burmistrzowi Pruchnika za właściwą i konsekwentną realizację budżetu nastawionego na rozwój miasta i gminy Pruchnik.

Przygotowane sprawozdania uzyskały pozytywne opinie zarówno komisji stałych Rady jak i Regionalnej Izby Obrachunkowej.

W imieniu całej Rady jej Przewodniczący Władysław Flak wraz z Wiceprzewodniczącym Markiem Drapałą złożyli Panu Burmistrzowi gratulacje oraz kwiaty za właściwą realizację budżetu, dzięki czemu przy realizacji tak wielu znaczących inwestycji kondycja gminy ciągle jest bardzo dobra.

Pan Burmistrz dziękując za udzielone absolutorium podkreślił, że rozwój całej gminy jest owocem pracy nie tylko Burmistrza, ale także całej Rady Miejskiej jak i pracowników Urzędu, którzy na co dzień dbają o interesy gminy.

 

  Wejscia: 1103