strona domowa
strona domowa
Ogłoszenie w sprawie powołania składów osobowych obwodowych komisji wyborczych
wtorek, 02 października 2018 15:27

 

W dniu 1 października 2018 r. Komisarz Wyborczy w Przemyślu powołał składy osobowe obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie.

 

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych podano pod adresem: http://www.pruchnik.bip.info.pl/dokument.php?iddok=5698&idmp=374&r=r

Jednocześnie informuje się że w dniu 4 października o godz. 16:00 odbędzie się pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania, połączone z ich przeszkoleniem, a w dniu 5 października o godz. 16:00 pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych ds.  ustalenia wyników głosowania.

Posiedzenia odbędą się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku, przy ul. Ks. B. Markiewicza 20.

Urzędnik Wyborczy
Jolanta Piskorz

  Wejscia: 1170