strona domowa
strona domowa
Mała Książka – Wielki Człowiek
czwartek, 11 października 2018 17:57

 

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku - Biblioteka, realizuje projekt "Książka na start" skierowany do dzieci urodzonych w 2015 roku. Jest to projekt promujący książkę, czytelnictwo, bibliotekę wśród najmłodszych.

Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek" skierowany jest do dzieci trzyletnich, czyli urodzonych w roku 2015. Polega na zaproszeniu dzieci i ich rodziców do biblioteki publicznej i włączeniu maluchów do grona czytelników. Mali czytelnicy otrzymują bezpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz poznają Bibliotekę jako miejsce ciekawe, przyjazne, dostępne. Biblioteka zyskuje potencjalnych czytelników, a najmłodsi rozpoczynając przygodę z literaturą i instytucją kultury, stają się pełnoprawnymi uczestnikami życia kulturalnego, co zaprocentuje w ich przyszłym życiu.

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy Was i Wasze pociechy do Bibliotek w Pruchniku i Jodłówce!
Nie pozwólcie, żeby wyłącznie smartfony "formatowały" mózgi, serca i emocje Waszych dzieci. Wspólne czytanie to niezapomniane chwile, budujące prawidłowe relacje, zacieśniające rodzinne więzi. To najlepszy czas na budowanie podstaw rozwoju intelektualnego Waszych dzieci. To Wasz wspólny czas!

 


  Wejscia: 691