strona domowa
strona domowa
Konsultacje w zakresie projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Pruchnik z organizacjami pozarządowymi"

 

 

Burmistrz Pruchnika zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Gminy Pruchnik z organizacjami pozarządowymi na rok 2019.

Konsultacje odbywają się od 24 października do 2 listopada 2018 roku. Treść projektu programu współpracy i formularz do zgłaszania uwag zamieszczone są poniżej w wersji elektronicznej oraz są dostępne w Urzędzie Miejskim w Pruchniku ul. Rynek 1 - pok. 35.

Uwagi do projektu programu współpracy można zgłosić wypełniając formularz i dostarczając go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 listopada 2018 r. na:

adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

adres Urzędu Miejskiego w Pruchniku ul. Rynek 1, 37-560 Pruchnik

 

 

Załączniki do pobrania:

  1. Projekt programu -> Pobierz
  2. Formularz uwag -> Pobierz


  Wejscia: 165