strona domowa
strona domowa
LGD zaprasza potencjalnych Beneficjentów PROW na szkolenia w zakresie sporządzania wniosków
wtorek, 27 listopada 2018 13:01

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28.11.2018 r. o godz. 14:00 w CKSiT w Pruchniku odbędzie się szkolenie dla społeczności lokalnej zorganizowane przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność". Szkolenie dotyczyć będzie sporządzania wniosków o dofinansowanie oraz prawidłowego rozliczania otrzymanego wsparcia

w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020 w zakresie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej.  W załączeniu plakat z harmonogramem szkoleń we wszystkich gminach naszego LGD.

 

 

  Wejscia: 828