strona domowa
strona domowa
Ankieta w sprawie potrzeb utworzenia żłobka na terenie Gminy Pruchnik
piątek, 07 grudnia 2018 13:13

Szanowni Państwo Gmina Pruchnik rozważa możliwość aplikowania o środki finansowe na otwarcie żłobka na terenie Gminy Pruchnik. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na ten temat, dlatego  zwracamy się z prośbą o wypełnienie Ankiety. Ankieta jest anonimowa a dane w niej zawarte pozwolą właściwie ocenić potrzeby Mieszkańców gminy w tym zakresie.

Po zakończeniu zbierania ankiet, wyniki zostaną poddane analizie i posłużą jako materiał do przygotowania wniosku/(ów) o dofinansowanie.

Wypełnioną ankietę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Pruchniku w terminie do 7 stycznia 2019 roku w godzinach pracy urzędu. Ankietę, można przesłać elektronicznie na e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 07-01-2019 r. do godziny 24.00.

Ankieta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich Mieszkańców Gminy Pruchnik.

 

ANKIETA:

  Wejscia: 1879