strona domowa
strona domowa
50 lat minęło … !!!
poniedziałek, 17 grudnia 2018 11:03

W piątek 14 grudnia 2018 r w Urzędzie Miejskim w Pruchniku odbyła się niezwykła uroczystość. Dziewięć par małżeńskich z Gminy Pruchnik odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenia nadawane przez Prezydenta RP otrzymują małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą co najmniej pięćdziesiąt lat.

Medale w imieniu Pana Prezydenta wręczał Wacław Szkoła - Burmistrz Pruchnika wspólnie z Agnieszką Wojdyła, swoim Zastępcą, Robertem Grządzielem Sekretarzem Gminy Pruchnik oraz Jadwigą Kłopot – Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Pruchniku.

Na dalsze lata życia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wiele  radości. Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji oraz galerii zdjęć.

WIDEO-RELACJA

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

  Wejscia: 1740