Burmistrz Pruchnika - Wacław Szkoła najlepszym samorządowcem Powiatu Jarosławskiego
poniedziałek, 04 lutego 2019 12:56

Podczas II Gali Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu – Piłkarska Victoria 2018, Wacław Szkoła Burmistrz Pruchnika został szczególnie wyróżniony, odbierając tytuł i nagrodę w kategorii dla najlepszego samorządowca powiatu jarosławskiego.

„Doświadczony samorządowiec, któremu niezwykle bliskie jest życie sportowe, a w szczególności piłka nożna. Pod jego patronatem odbywają się liczne turnieje, które rozbudzają pasje szczególnie u najmłodszych, z roku na rok poszerza bazę gminnych obiektów sportowych” tak organizatorzy prezentowali osiągnięcia Pana Burmistrza (czas na nagraniu - 1:13:24 s).
Ponadto na uroczystej gali najlepszym zawodnikiem klasy okręgowej został kapitan MKS „Start” Pruchnik Maciej Mikłasz. (33:10 s).

Serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia: