V TURNIEJ STRAŻACKI O PUCHAR BURMISTRZA PRUCHNIKA
poniedziałek, 18 lutego 2019 10:35

W dniach 16-17 lutego 2019 roku w sali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pruchniku odbył się V Strażacki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Pruchnika.

Organizatorem zawodów była Ochotnicza Straż pożarna Pruchnik I i Ochotnicza Straż Pożarna w Świebodnej. Do turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W półfinale spotkali się mistrzowie grup oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc.

Z turnieju niespodziewanie wycofała się drużyna z Jodłówki dezorganizując przebieg rozgrywek.

Poziom sportowy turnieju był wysoki, mecze zacięte. Licznie zgromadzona publiczność głośno dopingowała swoje drużyny. Relację z turnieju będzie można obejrzeć w POD24info.

Każda z drużyn otrzymała dyplom, a czterem najlepszym drużynom wręczono pamiątkowe puchary. Burmistrz Pruchnika pan Wacław Szkoła podsumował turniej podziękował prezesom OSP I Pruchnik (Bogdan Wrzuszczak) i OSP Świebodna (Stanisław Stanik) za zorganizowanie imprezy i zachęcił drużyny do treningów i startów w kolejnych turniejach.

Oto wyniki zawodów:

II DZIEŃ TURNIEJU – 17.02.2019 r.

I PÓŁFINAŁ
1B – 1C