strona domowa
strona domowa
Rada Gminy Pruchnik IV kadencji 2002-2006

Radni Rady Gminy IV kadencji 2002 – 2006


  1. Marek Potyrała – Przewodniczący do 24.05.2003 r. - wygaśnięcie mandatu
  2. Władysław Flak – Przewodniczący od 13 czerwca 2003 r.
  3. Tadeusz Brzyski – Wiceprzewodniczący do dnia 11.03.2004 r.
  4. Weronika Szeliga – Wiceprzewodnicząca
  5. Edward Kroczek – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pruchnik od 11 marca 2004 r.
  6. Jan Barszczak
  7. Marek Drapała
  8. Michał Kuniewicz
  9. Zygmunt Kurasz
  10. Marek Madejowski
  11. Józef Moskwa
  12. Jan Pieszko
  13. Henryk Wałach
  14. Andrzej Wojdyła
  15. Zawada Lucyna
  16. Wojciech Kwolek– wybrany na radnego w wyborach uzupełniających – ślubowanie złożył w dniu 11.09.2003 r.

 

Władze Gminy

Wójt Gminy Pruchnik, Przewodniczący Zarządu – Wacław Szkoła
Zastępca Wójta Gminy Pruchnik – Adam Tołpa
Skarbnik Gminy Pruchnik – Renata Mikłasz
Sekretarz Gminy Pruchnik – Stanisław Górski

 

  Wejscia: 144