Dziękujemy!!!
środa, 15 kwietnia 2020 10:38

Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom z terenu Gminy Pruchnik - Elżbiecie Telbyło, Agacie Pempek, Aleksandrze Kucab, Elżbiecie Bębenek, Grażynie Mieszkowicz, Beacie Marcińczak, Magdalenie Olszańskiej, Marzenie Reichel Magoń i Elżbiecie Jastrzębskiej za włączenie się w akcję szycia maseczek zainicjowaną przez Grupę Społecznościową „Szyjemy Maseczki dla Jarosławia” i przekazanie części z nich dla gminnych służb i instytucji.

Serdecznie dziękujemy również Pani Natalii Skorupka oraz Barbarze Sługockiej przedstawicielkom Grupy Społecznościowej „Szyjemy Maseczki dla Jarosławia” za podjętą szczytną inicjatywę oraz Panu Mariuszowi Trojakowi Wicestaroście Jarosławskiemu, który na bieżąco koordynuje całą akcję.

Przekazane dzisiaj (15.04.2020 r.) maseczki (250 szt.) trafią do Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruchniku oraz gminnych służb w tym OSP, które zadeklarują taką potrzebę.

OPS koordynuje i wykonuje wiele prac bezpośrednio pomagając Naszym mieszkańcom, w  szczególności tych w trudnej sytuacji, a pomagają w tym Jednostki OSP, tak więc przekazane maseczki zostaną rozdysponowane na najpilniejsze potrzeby w tym zakresie.