Jarosławski. Powiat ze smakiem. Premiera spotu promocyjnego!
wtorek, 17 listopada 2020 10:15

Powiat Jarosławski przygotował spot promujący ziemię jarosławską pn.: "Jarosławski. Powiat ze smakiem". Jak czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Jarosławiu:

Zdjęcia były kręcone jesienią tego roku, z wykorzystaniem każdej słonecznej chwili. - Wykorzystaliśmy 12 lokalizacji, tak by pokazać różnorodność naszego powiatu. Jest romantycznie, aktywnie, nowocześnie, z pasją, historycznie, tradycyjnie, ale zawsze ze smakiem. Staraliśmy się dotrzeć do każdego miasta i każdej gminy powiatu, co w sumie się udało - mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Film wykonała  Agencja Reklamowa Bogaczewicz, znana i ceniona z tego typu produkcji, nie tylko na Podkarpaciu, ale i w całej Polsce. Scenariusz stanowił wypadkową pomysłów autorskich i doświadczenia filmowców.

Gmina Pruchnik stanowi punkt wyjściowy spotu więc zapraszamy serdecznie o obejrzenia:

Wersja skrócona: