Punkt Szczepień Powszechnych w Jarosławiu
środa, 21 kwietnia 2021 08:26

Urząd Miejski w Pruchniku, na podstawie informacji uzyskanej ze Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, zawiadamia mieszkańców gminy, że zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, 19 kwietnia 2021 r. został uruchomiony w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 30) PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH. Podmiotem prowadzącym punkt jest Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

Szczepienia wykonywane będą od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 18.

UWAGA! Rejestracja telefoniczna rozpoczęła działanie w sobotę 17 kwietnia i będzie czynna:

• od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00
  • sobota, niedziela i święta, w godzinach od 8:00 do 16:00

Numery telefonów:
722 040 270
785 007 361
722 020 770

Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu komórkowego, pod który wysłana zostanie informacja z terminem oraz miejscem szczepienia.

W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania punktu szczepień pacjenci proszeni są o przestrzeganie wyznaczonej godziny szczepienia. Przed szczepieniem, pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego w punkcie szczepień lub przyjść z wypełnionym kwestionariuszem.

Do szczepień powinni zgłaszać się pacjenci zdrowi, bez przeciwwskazań do szczepienia. Szczepienia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Narodowego Programu Szczepień (szczegółowe informacje na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie)

Aktualne informacje dotyczące narodowego programu szczepień znajdą Państwo na stronie www.gov.pl/szczepimysie