Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Pruchnik.
środa, 09 czerwca 2021 09:13

W związku z prowadzonymi przez Ośrodek Pomocy Społecznej pracami nad Gminną Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie  Pruchnik  na lata 2021-2027 zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu ankietowym.

Ankieta zawiera 10 obszarów tematycznych, w których znajdują się pytania jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. W pytaniach wielokrotnego wyboru określona została liczba wymaganych odpowiedzi. Badanie ankietowe jest anonimowe i zostanie przeprowadzone za pomocą ankiety google.

To Państwo, znacie najlepiej mocne i słabe strony Gminy Pruchnik , jej szanse oraz zagrożenia. Zatem uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na każde z pytań ankietowych, gdyż tylko kompletne informacje pozwolą wskazać najważniejsze problemy społeczne i potrzeby naszej GMINY.

Przekazane opinie, uwagi i sugestie, jako cenne źródło informacji, stanowiące odzwierciedlenie aktualnych i rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych, zostaną zestawione i uwzględnione przy opracowaniu Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027, w zakresie jej celów, priorytetów oraz kierunków działań w perspektywie najbliższych lat.

Ankieta dostępna pod linkiem:

Formularze ankiet są również dostępne w formie papierowej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Pruchniku. Formularze papierowe można składać w  Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruchniku ul. Rynek 1 ,37-560 Pruchnik

Termin nadsyłania ankiet: 30.06.2021 r.