Nieodpłatna Pomoc Prawna - wznowienie pracy stacjonarnej
piątek, 11 czerwca 2021 15:28

Komunikat

w sprawie wznowienia stacjonarnej działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji na terenie Powiatu Jarosławskiego.

Starosta Jarosławski informuje, że z dniem dnia 14 czerwca 2021 roku wznawia się stacjonarną działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej,

nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji zlokalizowanych na terenie Powiatu Jarosławskiego.

Istnieje możliwość skorzystania z nieodpłatnych porad  telefonicznie.

Pomoc w punktach świadczona będzie wyłącznie osobom wcześniej zapisanym na porady.

Osoba uprawniona  może umówić się na poradę pod numerem telefonu: 16 624 62 62.

Więcej informacji na temat zasad udzielania nieodpłatnych porad  prawnych oraz lokalizacji punktów na terenie Powiatu Jarosławskiego znajduje się na stronie: https://bip.jaroslawski.pl/nieodplatna-pomoc-prawna