strona domowa
strona domowa
LGD Stowarzyszenie ”Z Tradycją w Nowoczesność” przyznało 4 dofinansowania dla Gminy Pruchnik
czwartek, 03 lutego 2022 11:43

LGD Stowarzyszenie ”Z Tradycją w Nowoczesność” przyznało 4 dofinansowania dla Gminy Pruchnik.

  1. Na podejmowanie działalności gospodarczej trzech przyszłych przedsiębiorców z terenu gminy Pruchnik otrzyma dofinansowania na rozpoczęcie działalności na łączną kwotę 180 tyś. zł. Więcej informacji pod linkiem:
    http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/informacja-o-wynikach-oceny-i-wyboru-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-podejmowanie-dzialalnosci-gospodarczej,1453.html

  2. Na poprawę infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej Gmina Pruchnik złożyła wniosek na częściową rewitalizację terenów zielonych przy ulicy Zamkowej w Pruchniku do kwoty 164 300,00 zł. Więcej informacji pod linkiem:
    http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/informacja-o-wynikach-oceny-i-wyboru-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-poprawa-infrastruktury-turystycznej-rekreacyjnej-i-kulturalnej,1454.html

 

  Wejscia: 560