strona domowa
strona domowa
Kursy z dofinansowaniem w certyfikowanych zawodach za 12 % wartości
środa, 20 kwietnia 2022 05:55

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Przemyślu informuje o rozpoczęciu rekrutacji na kursy z dofinansowaniem w certyfikowanych zawodach za 12 % wartości. Wkład własny uczestników wynosi tylko ok. 200 zł. Dla grup w małych miejscowościach kursy w kierunku kucharz, opiekunka dziecięca i kasy fiskalne prowadzimy na miejscu (np. w wiejskich świetlicach).

 

Wybrane kierunki kursów:

 • Fryzjer.
 • Obsługa kas fiskalnych.
 • Opiekunka dziecięca.
 • Kosmetyczka.
 • Krawiec.
 • Kucharz.
 • Kelner.
 • Cukiernik.
 • Spawacz (MAG, TIG, gazowy, elektrodą otuloną).
 • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC.
 • Operator: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, spycharki, walca drogowego.
 • Montażysta rusztowań budowlano-montażowych metalowych.
 • Drwal-operator pił mechanicznych do ścinki drzew.
 • Operator wózków jezdniowych.
 • Operator suwnic.
 • Operator żurawi przenośnych (HDS), samojezdnych.


Osobom zakwalifikowanym do projektu zapewniamy:

 • Materiały dydaktyczne (m.in. główki fryzjerskie na własność).
 • Zajęcia teoretyczne i praktyczne z profesjonalnym zespołem szkoleniowców na autentycznym sprzęcie, na którym uczestnicy zdają egzaminy, z użyciem profesjonalnego sprzętu i przygotowanych warunkach.
 • Wydanie zaświadczeń potwierdzających uzyskanie kwalifikacji zawodowych po zdaniu egzaminów przeprowadzanych przez renomowane i uznawane w kraju i za granicą instytucje certyfikujące.
 • Przerwy kawowe.
 • Ciągłą opiekę nad kursantkami/kursantami od chwili zapisu do momentu zaliczenia egzaminu.


Aby skorzystać z podanych kursów, należy w trakcie szkolenia wnieść wkład własny wynoszący 12 % wartości kursu, tj. w wysokości ok. 200 zł (słownie: dwieście złotych) w trakcie realizacji kursu. Jest to całkowity koszt kursu wraz z przeprowadzeniem egzaminów i wydaniem certyfikatów.

Nabór jest prowadzony do wyczerpania limitu 400 miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń.


Z kursów skorzystać mogą wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia, nie prowadzące pozarolniczej jednoosobowej działalności gospodarczej.Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Przemyślu poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Przemyślu ul. Wilsona 12, 37-700 Przemyśl

(200 m od Galerii Sanowej) parter, pok. nr 2
www.zdz-przemysl.com
tel. 16 678-24-04, 16 678-38-30, 795-478-456, 508-562-334
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

Z poważaniem

Zespół ZDZ w Przemyślu

  Wejscia: 218