strona domowa
strona domowa
Nabór do Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027
czwartek, 10 listopada 2022 09:14

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego ogłasza nabór organizacji kandydujących do składu Komitetu Monitorującego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Zgłoszenie organizacji kandydującej dokonuje się za pomocą formularza zgłoszeniowego na członka KM FEP od 9 listopada 2022 r. do dnia 18 listopada 2022 do godziny 24.00.

Formularz zgłoszeniowy na członka KM FEP, podpisany przez reprezentanta/ów organizacji za pomocą podpisu kwalifikowanego, profilu zaufanego lub podpisu osobistego e-dowód należy przesłać w formie dostępnej, w formacie "pdf", drogą elektroniczną na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.podkarpackie.pl/index.php/ngo/aktualnosci/nabor-do-komitetu-monitorujacego-fundusze-europejskie-dla-podkarpacia-2021-2027

Jednocześnie informuję, że 14 listopada br. o godz. 17.00 (poniedziałek) zostanie przeprowadzone szkolenie on-line dla organizacji pozarządowych dotyczące wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Link do szkolenia: https://zoom.us/meeting/register/tJ0lf-uopj0sGtMdD0UyA20koVr2mLEaOP7Z

 

Sabina Południak

Przewodnicząca Rady

Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego

  Wejscia: 549