Dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU dla do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, przedsiębiorców.
piątek, 13 lipca 2012 11:33

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU, który odbędzie się w najbliższy wtorek (17 lipca br.) w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, ul. Rynek 1, (pokój nr 35, poddasze). Konsultant będzie dyżurował w godzinach 9-13.

Usługi informacyjne oferowane przez Punkty Konsultacyjne KSU (PK KSU) adresowane są zarówno do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, jak również do przedsiębiorców. Usługi informacyjne PK KSU są bezpłatne, gdyż są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podczas dyżuru będzie można uzyskać m.in. informacje na temat zasad podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej oraz możliwości otrzymania wsparcia finansowego.

Pełna  Oferta Punktów Konsultacyjnych KSU obejmuje:

• bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej,
  • bezpłatne usługi informacyjne „opieka na klientem” dotyczące usług specjalistycznych KSU (m.in. fundusze pożyczkowe, fundusze poręczeń kredowych, usługi doradcze w zakresie prawa i ochrony środowiska),
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W ramach usług doradczych PK KSU Konsultanci pomogą m.in.: przygotować wniosek o dotację na podjęcie działalności gospodarczej do Powiatowego Urzędu Pracy, opracować biznes plan do banku lub funduszu pożyczkowego, przygotować analizę finansową planowanego przedsięwzięcia oraz sporządzić wiele innych przydatnych dokumentów.

Pragniemy poinformować, iż dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU prowadzonego przez PARR S.A. przy Urzędzie Miejskim w Pruchniku odbywa się zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9-13.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na podstronie projektu Punkt Konsultacyjny (www.parr.pl/formularz.php) lub uzyskacie pod numerem telefonu (16) 670 27 49.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Wejscia: 1906