strona domowa
strona domowa
Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Pruchnika - lipiec 2012 r.
wtorek, 17 lipca 2012 20:33

 

15 lipca 2012 na stadionie sportowym w Pruchniku odbył się Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Pruchnika. Organizatorami tej cyklicznej imprezy był Urząd Miejski w Pruchniku i LKS „Start” Pruchnik

W turnieju wzięło udział 9 drużyn z terenu naszej gminy:

Grupa A

  • Old Boy
  • Pruchnik Górny
  • Parcelacja Jodłówka
  • Rozbórz
  • Świebodna

Grupa B

  • Rzeplin
  • Jodłówka
  • Pruchnik Miasto
  • Hawłowice

Turniej otworzył Zastępca Burmistrza Pan Stanisław Kłopot, który powitał drużyny biorące w nim udział, wyrażając jednocześnie zadowolenie że jest tak duże zainteresowanie piłka nożną w naszej gminie. Życzył wszystkim zwycięstwa oraz sportowej atmosfery na turnieju.

Zmagania trwały niemalże cały dzień, przy znakomitej pogodzie i wspaniałej atmosferze. Najwięcej emocji dostarczył mecz finałowy pomiędzy Pruchnik Miasto - Old Boy, którego końcówka odbywała sie w lekkim deszczu. Nie zniechęciło to jednak zawodników którzy dostarczyli nam mnóstwo emocji.

Ostatecznie sytuacja na podium wyglądała następująco:

I miejsce   – Pruchnik Miasto
II miejsce  – Old Boy
III miejsce – Świebodna

Zwycięzcom pogratulował i nagrody wręczył Sekretarz Gminy Pan Robert Grządziel, dziękując zawodnikom za grę fair play, oraz prezesowi „Start” Pruchnik Januszowi Flakowi za organizację tego turnieju i czuwanie nad jego przebiegiem.

 

  Wejscia: 2324