strona domowa
strona domowa
Piknik Rodzinny 2012
wtorek, 24 lipca 2012 21:06

 

22 lipca 2012 na stadionie sportowym w Pruchniku odbył się II piknik Rodzinny, cykliczna impreza organizowana przez Akcję Katolicką z Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Pruchniku. Piknik rozpoczął się uroczystą Mszą Św. w kościele parafialnym. Następnie Orkiestra Dęta OSP przemaszerowała ulicami Pruchnika udając się na stadion sportowy, gdzie mogliśmy posłuchać jeszcze kilku utworów w ich wykonaniu.

Organizatorzy pikniku zapewnili mnóstwo atrakcji aby uprzyjemnić nam to niedzielne popołudnie. Najmłodsi mogli się cieszyć wspaniałym placem zabaw, ze zjeżdżalniami, trampoliną, torem wyścigowym, oraz przejechać się konno. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się także pokaz przygotowany rzez OSP, gdzie można było się bliżej przyjrzeć pracy strażaka, wozom strażackim itp.

Zgromadzonych uczestników bawiła młodzież z Gimnazjum Publicznego w Pruchniku prezentując swój  autorski program artystyczny, oraz Kapela Ludowa z Przeworska.

 

  Wejscia: 2764