Stypendia pomostowe „Dyplom z marzeń” rozdane. Z 7 stypendiów aż 3 otrzymali maturzyści z gminy Pruchnik!
niedziela, 02 grudnia 2012 18:36

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” informuje, że na stronie Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi ukazała się lista stypendystów Programu Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń” wraz z informacją skierowaną do stypendystów, którzy otrzymali stypendium.

Zachęcamy, aby odwiedzić stronę http://www.stypendia-pomostowe.pl w celu zapoznania się z komunikatem FEP w Łodzi. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że stypendium „Dyplom z marzeń” dzięki rekomendacji naszej organizacji otrzymało 7 stypendystów. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym stypendystom! Poniżej zamieszczamy listę stypendystów Programu:

1. Przemysław Półtorak - Gmina Chłopice
  2. Maria Kołodziej - Gmina Pruchnik