strona domowa
strona domowa
Dla fanów celuloidowej piłeczki.
niedziela, 23 grudnia 2012 21:25

 

W dniu 18 listopada odbył się III Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez OSP nr 3 w Pruchniku. Zawody zostały przeprowadzone w trzech kategoriach: dziewczęta, juniorzy i seniorzy. Na rozpoczęcie turnieju przybył Zastępca Burmistrza Pruchnika - Pan Stanisław Kłopot.

Na początku rozlosowane zostały rundy eliminacyjne, które wyłoniły finalistów. Walka o miejsca na podium toczyła się w następujących parach:

 

 

Juniorzy:
Finał: Piotr Szkoła - Hubert Szkoła
Mecz o 3 miejsce: Kamil Pszonak - Kacper Głąb

Seniorzy:
Finał: Maciej Olejarz - Stanisław Szkoła
Mecz o 3 miejsce: Wojciech Wojdyło - Jacek Olejarz

Dziewczęta:
Finał: Anna Wojciechowska - Katarzyna Kędzior
Mecz o 3 miejsce: Aleksandra Papała - Karolina Kurasz

Mecze finałowe i ,,małe finały” zostały rozegrane 16 grudnia. Sędziami głównymi byli: Łukasz Mróz i Maciej Olejarz. Rozgrywkom przyglądały się bacznie władze gminy: Burmistrz Pruchnika Pan Wacław Szkoła i Zastępca Burmistrza Pan Stanisław Kłopot oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Pruchniku Marek Potyrała.

Końcowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

Juniorzy:

  1. Hubert Szkoła
  2. Piotr Szkoła
  3. Kamil Pszonak

Seniorzy:

  1. Maciej Olejarz
  2. Stanisław Szkoła
  3. Jacek Olejarz

Dziewczęta:

  1. Karolina Kędzio
  2. Aleksandra Papała
  3. Anna Wojciechowska

Przedstawiciele gminy i członkowie zarządu OSP nr 3 w Pruchniku złożyli gratulacje wszystkim zwycięzcom i uczestnikom, którzy otrzymali nagrody, m.in. pamiątkowe grawerowane długopisy ufundowane przez Zastępcę Burmistrza Pruchnik Pana Stanisława Kłopota.

Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli swój wkład w przygotowanie turnieju, wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w popularyzację tej dyscypliny i wspaniałą zabawę. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

 

  Wejscia: 1925