strona domowa
strona domowa
Informacja KSU o naborze formularzy do projektów 6.2 POKL
wtorek, 29 stycznia 2013 12:30

 

Punkt Konsultacyjny KSU prowadzony przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A informuje, że Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ogłosiła nabór formularzy zgłoszeniowych do dwóch projektów realizowanych w ramach działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Nabór prowadzony będzie od 31.01.2013 r. do 13.02.2013 r.

Pierwszy projekt zatytułowany jest  „Mój Biznes - Mój Sukces Na Podkarpaciu” i skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy województwa podkarpackiego, które są w wieku 18-25 lat lub w wieku 50-64 lata.

Drugi z projektów zatytułowany jest „Czterdzieści Tysięcy Możliwości Na Podkarpaciu” i skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy województwa podkarpackiego, przez okres co najmniej 6 miesięcy od dnia ostatniej rejestracji do dnia przystąpienia do projektu.

Wsparcie oferowane uczestnikom w ramach powyższych projektów obejmuje m.in.:

  • doradztwo i szkolenia z zakładania działalności gospodarczej,
  • wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej w wysokości do 40 000 PLN,
  • wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej w wysokości 1 480 PLN/ m-c .

Dokumenty związane z udziałem w projekcie znajdują się na stronie: www.fundacjatarnowskiego.pl

Szczegółowe informacje dotyczące powyższych projektów można także uzyskać w prowadzonym przez PARR S.A. Punkcie Konsultacyjnym KSU zlokalizowanym w Przemyślu, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, bądź podczas dyżurów konsultantów PK KSU, które odbywają się w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9-13 (pokój nr 35, poddasze).

Oferta Punktów Konsultacyjnych KSU (Krajowego Systemu Usług dla małych i średnich przedsiębiorstw) obejmuje m.in:

  • bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej.

W ramach usług doradczych PK KSU Konsultanci mogą m.in skonsultować pomysł na własny biznes, tak aby zwiększyć szanse na zakwalifikowanie się do projektu, a przypadku zakwalifikowania się do projektu pomogą także przygotować biznes plan przedsięwzięcia. Więcej informacji o usługach prowadzonego przez nas Punktu Konsultacyjnego PK KSU znajdziecie Państwo klikając tutaj lub uzyskacie pod numerem telefonu (16) 670 27 49. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  Wejscia: 1558