strona domowa
strona domowa
Kolejna szansa na dotację na założenie działalności gospodarczej.
wtorek, 19 lutego 2013 21:04

 

Punkt Konsultacyjny KSU prowadzony przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A informuje, że Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłosiła nabór do projektu „Sukces i niezależność z własną firmą - III edycja”. Formularze rekrutacyjne będą przyjmowane od 25.02.2013 r. do 14.03.2013 r.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy województwa podkarpackiego, które:

  • są w wieku 18 - 25 lat, lub
  • są w wieku 50 - 64 lata, lub
  • są osobami niepełnosprawnymi,

Wsparcie oferowane uczestnikom projektu obejmuje m.in.:

  • wsparcie szkoleniowe z zakładania i prowadzenia działalności gospodarcze (24 godz.),
  • wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej w wysokości do 40 000 PLN
  • wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej w wysokości 1 300 PLN/ m-c,

Dokumenty związane z udziałem w projekcie znajdują się na stronie: www.sukcestarr.pl , będzie je można złożyć osobiście w godzinach od 7.30 do 15.30 w Biurze Projektu w Tarnobrzegu (ul. M. Dąbrowskiej 15) lub w Punktach Rekrutacyjnych w Rzeszowie, Krośnie i Przemyślu (Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A, ul. ks. Piotra Skargi 7/1) lub przesłać pocztą/kurierem.

Szczegółowe informacje w powyższym zakresie można także uzyskać w prowadzonym przez PARR S.A. Punkcie Konsultacyjnym KSU zlokalizowanym w Przemyślu, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, bądź podczas dyżurów konsultantów PK KSU, które odbywają się w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9 - 13 ( pokój nr 35, poddasze).

Oferta Punktów Konsultacyjnych KSU (Krajowego Systemu Usług dla małych i średnich przedsiębiorstw) obejmuje m.in:

  • bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej.

W ramach usług doradczych PK KSU Konsultanci mogą m.in skonsultować pomysł na własny biznes, tak aby zwiększyć szanse na zakwalifikowanie się do projektu, a przypadku zakwalifikowania się do projektu pomogą także przygotować biznes plan przedsięwzięcia. Więcej informacji o usługach prowadzonego przez nas Punktu Konsultacyjnego PK KSU znajdziecie Państwo klikając tutaj www.parr.pl/formularz.php lub uzyskacie pod numerem telefonu (16) 670 27 49. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  Wejscia: 1408