strona domowa
strona domowa
Rada LGD pozytywnie oceniła wnioski złożone przez Gminę Pruchnik: na budowę wieży widokowej, wiaty turystycznej, zagospodarowanie terenu przy SP nr 2 w Pruchniku, organizację zawodów sportowych, wydanie kazań ks. A. Pawłowskiego
wtorek, 26 lutego 2013 18:24

 

W dniach 18-19.02.2013 roku w biurze LGD w Jarosławiu odbyło się Posiedzenie Rady LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, która oceniała złożone wnioski w ramach działania Małe projekty, Odnowa i Rozwój Wsi, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.

 

Lista - Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw -> Pobierz

Lista - Małe projekty -> Pobierz

Lista - Odnowa i rozwój wsi -> Pobierz

Lista - Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej -> Pobierz

 

  Wejscia: 1165