Dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU - 02.04.2013
piątek, 29 marca 2013 12:31

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na kolejny dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU, który odbędzie się w najbliższy wtorek (2 kwietnia  br.) w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, ul. Rynek 1, (pokój nr 35, poddasze). Konsultant będzie dyżurował w godzinach 9-13.

Oferta Punktów Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług Usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw obejmuje:

• bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej,
  • bezpłatne usługi informacyjne „opieka na klientem” dotyczące usług specjalistycznych KSU (m.in. oferta funduszy pożyczkowe, funduszy poręczeń kredowych),
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Działalność Punktów Konsultacyjnych KSU  (PK KSU) współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Usługi PK KSU adresowane są zarówno do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, jak również do przedsiębiorców.

W ramach usług doradczych PK KSU Konsultanci mogą m.in.: przygotować wniosek o dotację na podjęcie działalności gospodarczej do Powiatowego Urzędu Pracy, opracować biznes plan do banku lub funduszu pożyczkowego, przygotować analizę finansową planowanego przedsięwzięcia oraz sporządzić wiele innych przydatnych dokumentów.

Pragniemy poinformować, iż dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU prowadzonego przez PARR S.A. przy Urzędzie Miejskim w Pruchniku odbywa się zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9-13.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na podstronie projektu Punkt Konsultacyjny (www.parr.pl/formularz.php) lub uzyskacie pod numerem telefonu (16) 670 27 49. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.