strona domowa
strona domowa
Dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU - 07.05.2013
poniedziałek, 06 maja 2013 14:34

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na kolejny dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU, który odbędzie się w najbliższy wtorek (7 maja  br.) w Urzędzie Miejskim w Pruchniku (ul. Rynek 1, pokój nr 35, poddasze). Konsultant będzie dyżurował w godzinach 9-13.

Oferta Punktów Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług Usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw obejmuje:

 

  • bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej,
  • bezpłatne usługi informacyjne „opieka na klientem” (rozszerzone usługi informacyjne),
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W ramach bezpłatnych usług informacyjnych „opieka na klientem” konsultanci PK KSU mogą m.in. skonsultować pomysł na własny biznes, tak aby zwiększyć szansę na otrzymanie dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej. Korzystając z usług doradczych PK KSU można natomiast otrzymać pomoc obejmującą np. przygotowanie wniosku o dotację na podjęcie działalności gospodarczej do Powiatowego Urzędu Pracy, opracowanie biznes planu do instytucji przyznającej dofinansowanie ze środków UE, opracowanie biznes planu do banku lub funduszu pożyczkowego.

Działalność Punktów Konsultacyjnych KSU  (PK KSU) współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Usługi PK KSU adresowane są zarówno do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, jak również do przedsiębiorców.

Dyżur Konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU prowadzonego przez PARR S.A. przy Urzędzie Miejskim w Pruchniku odbywa się zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9-13.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na podstronie projektu Punkt Konsultacyjny (www.parr.pl/formularz.php) lub uzyskacie pod numerem telefonu (16) 670 27 49. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

  Wejscia: 1393