strona domowa
strona domowa
Zapraszamy na sympozjum naukowe pt. „Ks. Aleksander Pawłowski, Jodłowski Proboszcz 1899 – 1932. Miejsce – Osoba – Dzieło”
czwartek, 13 czerwca 2013 19:55

 

Gmina Pruchnik, Stowarzyszenie „Tradycja i Rozwój” w Świebodnej, Parafia Rzymsko-Katolicka pw. MB Pocieszenia w Jodłówce, ks. dr hab. Wacław Siwak zapraszają na sympozjum naukowe: „Ks. Aleksander Pawłowski, Jodłowski Proboszcz 1899 – 1932. Miejsce – Osoba – Dzieło”, które odbędzie się dnia 29 czerwca 2013 r. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce.

 

Patronat honorowy:

  • J.E. ks. abp. Józef Michalik – Metropolita przemyski
  • mgr inż. Wacław Szkoła – Burmistrz Pruchnika

Szczegółowy program sympozjum w załączeniu.

Sympozjum organizowane jest w ramach projektu: „Publikacje kazań księdza Aleksandra Pawłowskiego i renowacja (remont) jego pomnika” , operacja z zakresu małych projektów w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich”.

 

 

  Wejscia: 1769